8 marca to wyjątkowy dzień w roku, w którym swoje święto obchodzą małe i duże kobietki. W grupie III chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowym.

Zdjęcia z Dnia Kobiet w grupie III

Film z Dnia Kobiet w grupie III

Radosna atmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli kwiaty wszystkim paniom pracującym w przedszkolu.

Następnie pracownicy przedszkola odegrali krótką scenkę, po której chłopcy zaśpiewali piosenkę dla dziewczynek. Nie zabrakło także przepięknych prezentów od przedszkolnych dżentelmenów.

Po części oficjalnej sala przedszkolna zamieniła się w salon SPA i urody. Był masaż stóp i pleców, maseczki na twarz i dłonie, fryzjer, basen, oraz strefa odpoczynku przy muzyce. Wszyscy chłopcy dołożyli starań, żeby dziewczynki czuły się zrelaksowane i wypoczęte. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym czasie.

Tego wyjątkowego dnia nie zabrakło także pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Dzień minął wszystkim bardzo przyjemnie i z pewnością na lata przetrwa w sercach małych kobietek.