Z okazji "Światowego Dnia Pluszowego Misia" 24 listopada każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem.

Zdjęcia z Dnia Pluszowego Misia w grupie I

Dzieci poznały historię pluszowego misia, bawiły się do misiowych przebojów, poznały misie z bajek dawnych lat. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku oraz wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Każda grupa przedszkolna uczciła ten dzień na swój sposób, nasze kochane 3- latki ułożyły puzzle  i wykonały piękne, misiowe prace plastyczne, które rodzice mogli podziwiać na przedszkolnej wystawie. Dzieci wysłuchały bajki „Złotowłosa i trzy misie” za pomocą teatrzyku Kamishibai.

Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami i pokazać im swoje ukochane przedszkole.