Dnia 08.12.2023r. grupy III-5-latki, V-5,6-latki i VI-6-latki wraz z opiekunami wybrały się na wycieczkę do agroturystycznego ,,Ranczo Targówka" położonego we wsi Miłaczewskie Młyny na spotkanie z świętym Mikołajem.

Zdjęcia z wizyty w wiosce św. Mikołaja

Gdy dotarliśmy na miejsce od razu poszliśmy obejrzeć zwierzęta znajdujące się w wiosce św. Mikołaja. Największą przyjemność dzieciom sprawiło dokarmianie zwierząt pod czujnym okiem przemiłych opiekunów tej wioski. Mogły osobiście nakarmić oraz pogłaskać alpaki, kozy, osiołki, kucyki. Również podziwiały te mniejsze zwierzęta takie jak: króliki, papużki, żurawia, pawie, gęsi i kaczki. Następnie bardzo miło umilono Nam czas w przytulnej wiosce przy ciepłym kakao i drożdżówce. Atrakcyjnym punktem wycieczki było własnoręczne ozdabianie bombek świątecznych, które dzieci mogły zabrać ze sobą do domu. Gdy ukończyły swoje ozdoby świąteczne przyszedł czas na pisanie listu do świętego Mikołaja. Po chwili nadeszła wyczekiwana przez wszystkie dzieci chwila, czyli do wioski przybył święty Mikołaj, aby odebrać listy i obdarował wszystkie dzieci małymi słodkościami. Każdy mógł sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem. Wizyta w wiosce świętego Mikołaja przeniosła wszystkich w magiczną atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia dostarczyła wiele emocji, a dzieci wyjechały z niej pełne wrażeń i niesamowitych wspomnień.