Uczniowie klasy IVb  wraz ze swoimi  nauczycielkami – p. Agnieszką Majtka i p Edytą Kuźnicką –  w listopadzie i grudniu realizowali projekt edukacyjny „Reklama książki ze szkolnej biblioteki”.

Zdjęcia z projektu w klasie IVb

#nprcz20 (Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025)

Pracując w grupach, wybrali książkę, do przeczytania której chcieliby zachęcić swoje koleżanki i swoich kolegów, zredagowali krótki opis utworu, wymyślili slogan reklamowy i zaprojektowali oprawę plastyczną reklamy. Następnie przygotowali reklamę książki w formie plakatu, a efekty swojej pracy przedstawili na forum klasy.
Wszystkie reklamy książek wykonane przez czwartoklasistów cechują się pomysłowością i oryginalnością. Zapraszamy do oglądania reklam na szkolnym korytarzu oraz do lektury reklamowanych książek:).