17 listopada 2023 roku, nasza szkoła wraz z innymi szkołami na całym świecie, obchodziła już po raz kolejny Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia, świętując jedną z kluczowych umiejętności matematycznych.

Ten dzień poświęcony był propagowaniu zrozumienia i umiejętności posługiwania się tabliczką mnożenia, a także budowaniu pozytywnego podejścia uczniów do matematyki. Gry edukacyjne, konkursy, czy kreatywne zadania matematyczne stały się centralnym punktem zajęć, przyciągając uwagę uczniów i sprawiając, że matematyka staje się bardziej przyjazna.
Znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w wielu sytuacjach życia codziennego, począwszy od prostych obliczeń po bardziej zaawansowane zadania i problemy ekonomiczne.
Pojawił się również element rywalizacji.
W konkursie o tytuł „Mistrz Tabliczki Mnożenia” w poszczególnych kategoriach nagrody otrzymali:
klasy czwarte - Wiktor Susło
klasy piąte - Lena Stefaniak
klasy szóste - Igor Potasiński
klasy siódme - Magdaena Korzepa
oraz klasy ósme - Kaja Jacaszek.
Gratulujemy!