1 grudnia w naszym powiecie odbył się drużynowy turniej szachowy, w którym brali udział uczniowie z naszej szkoły. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych.

Zdjęcia z zawodów szachowych

Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w kategorii starszej, osiągnęli III miejsce na szczeblu powiatowym! W skład drużyny wchodzili:

- Cichomska Beata
- Jacaszek Kaja
- Mintus Mateusz
- Śmigielski Norbert

Młodszą kategorię wiekową reprezentowali:

- Chrzęściewska Kornelia
- Susło Wiktor
- Tyczka Tobiasz
- Włodarczyk Adrian

W eliminacjach powiatowych udało się im zająć II miejsce, które było premiowane awansem do dalszego etapu, jakim był Finał Wojewódzki. Finał ten odbył się 4 grudnia w miejscowości Wapno, gdzie zjechali najlepsi zawodnicy z całego województwa. Nasi uczniowie musieli się mierzyć z drużynami zawodników, którzy mieli już swój udział na Mistrzostwach Świata w tej dyscyplinie! Mimo bardzo dobrej gry naszej czwórki, tym razem musieliśmy uznać wyższość rywali i wróciliśmy do szkoły bez miejsca w czołówce.